Вже за декілька років мешканцям Західної України варто готуватись до відсутності питної води

Про це пишуть Версії з посиланням на Експрес.

Люди не зможуть утримувати домашнє господарство, їм бракуватиме води навiть для особистих потреб. І це станеться за якихось 20 років… Бiлий лелека уже рідкість в Україні, а також такі види риб, як веризуб, стерлядь — вони живуть виключно в Дністрі й уже занесені до Червоної книги. Уся риба потерпає від різкого перепаду рiвня води і від її зменшення, а менше води — то менше й кисню.

Крім того, ми маємо 250 кілометрів Дністровського каньйону, це головна археологія, адже нiде в свiтi немає краще збережених об’єктів мезозойської ери та інших геологічних епох! Тут є можливiсть побачити всі перiоди формування літосфери Землі. Це музей під відкритим небом. Але ми можемо втратити цю цінність.

Тому ймовірно саме сьогодні варто задуматись про можливість попередження негативних наслідків, зокрема український вчений створив установку, якиа дозволяє отримувати вологу з повітря. Варто підключити до електромережі й через деякий час з неї почне накапувати водиа! При умові долучення потрібної потужності такий прилад, за розрахунками вченого, зможе добувати приблизно десять літрів води на годину, окрім цього він «попутно» виділяє тепло та іншу енергію. Подібна можливість є найдорожчим подарунком у життєнеобхідному сенсі за значенням, пристроєм для тих місцин, де має місце нестача води. Тобто, якщо конденсація пароподібної води з повітря буде доступною, вона вирішить проблему посухи по всьому світі, бо навіть й над дуже палючими місцинами літають хмари, що містять океани води, на які й робить науковий замах Борис Васильович Болотов.